Koszykarze Górnika Wałbrzych pokonali Spartakusa Jelenia Góra

Paweł Gołębiowski
Dariusz Gdesz
Koszykarze Górnika Trans.eu Inwest-Park Wałbrzych pokonali u siebie 73:64 drużynę Spartakusa Jelenia Góra. Wałbrzyszanie po czterech meczach sezonu mają na koncie komplet zwycięstw i są liderami tabeli.

Koszykarze Górnika Trans.eu Inwest-Park Wałbrzych pokonali u siebie 73:64 drużynę Spartakusa Jelenia Góra. Wałbrzyszanie po czterech meczach sezonu mają na koncie komplet zwycięstw i są liderem tabeli. W meczu ze Spartakusem prowadzili od początku do końca. Gościom udawało się tylko momentami zbliżyć na dystans 3 – 4 punktów. Koszykarze Górnika Trans.eu Invest-Park po pierwszej kwarcie prowadził 20:16. Po drugiej części gry ich przewaga jeszcze urosła i było już 37:28. Wałbrzyszanie tradycyjnie już słabiej zagrali w trzeciej kwarcie, ale nie na tyle żeby oddać prowadzenie. Przed ostatnią odsłoną gospodarze prowadzili zatem 53:47. W ostatniej kwarcie Spartakus próbował jeszcze odrobić straty, ale kiedy zbliżał się niebezpiecznie do wałbrzyszan ci natychmiast odbudowywali przewagę. Koszykarze Górnika Trans.eu Invest-Park następny mecz rozegrają 9 listopada na wyjeździe z KKS Siechnice.

Górnik Trans.eu Invest-Park Wałbrzych – Spartakus Jelenia Góra 73:64 (20:16, 17:12, 16:19, 20:17)

Górnik Trans.eu Invest-Park: Stochmiałek 15, Narnicki 14, Glapiński 13, Iwański 10, Olszewski 6, Józefowicz 6, Borzemski 3, Myślak 3, Maryniak 2, Karwik 1.